Şam Yağı Nedir?

Şam Fıstığı, Antep fıstığı olarak da bilinmekle beraber sakız ağacıgiller familyasındadır.
Mango meyvesi, sumak, zehirli sarmaşık, biber ağacı, sakız ağacı gibi bitkilerle aynı familyaya aittir.
Şam fıstığı yağı geçmiş dönemlerde sıkça kullanıldığı bilinmektedir.

Eke Shamoil içeriğinde özel keratin özü ve şam fıstığı yağı bulundurur.
Bu bileşenler saç derinizi beslemeye yardımcı olurken, saç dökülmesini engellemeniz için destek olabilir.


Saçınızı ve saç derinizi korumak için üretilmiş, şamfıstığının özüyle elde edilen doğal bir bileşendir. Erkek ve kadınların kullanımına uygundur. Şam yağı içerdiği vitaminler sayesinde saçınızı besler ve yeni saçların çıkmasına yardımcı olabilir. Ayrıca yıpranmış saçlarınızı onarmak için dahi şam yağından destek alabilirsiniz.

Kullanımı: Şam Yağı şisesini yarısına kadar mevcut şampuanınızın içine dökerek karıştırınız. Şampuan ve şam yağı karışımı ile saçlarınızı yıkamadan önce bir miktar saç diplerinize sadece bir miktar şam yağı ile masaj yapınız. 1 saat bekleyin, ardından karışım ile saçlarınızı yıkayınız. Haftada en az iki kere bu işlemin tekrarlanması tavsite edilir.


Saç derisi problemi yaşayanlar, saçlarında seyrelme ve ince saç teline sahip olanlar, saç telleri kırık, yanmış veya güçsüz olanlar kullanabilirler. Şam yağı saç tellerinizin onarımında etkili sonuçlar göstermek için yardımcı olabilecek bitkisel içerikli saç bakım ürünüdür.

Eke Shamoil Şam Yağı hem erkek hem de bayanların kullanımına uygundur. Şam yağının etkilerinin farkedilebilmesi için düzenli kullanım gerekmektedir. Düzenli kullanım sonucunda, kullanıcılar memnuniyetlerini ifade etmektedir .

Şam yağı haricen kullanım için üretilmiştir saç derisi haricinde başka bir bölgeye uygulanması veya ağız yoluyla tüketilmesi kesinlikle önerilmez.